Benjiro

Goto down

Benjiro

Příspěvek pro Benjiro za Wed Jun 27, 2018 9:32 pm


„Jak může být smrt zlá, když v její přítomnosti o ní nevíme?"


Jméno
Benjiro
Klan
Aburame
Hodnost
"Kana"(A rank)
Věk
22
Narození
23.7
Pohlaví
Muž/ské  ♂
Podstaty
Suiton Yang
Hijutsu
Ovládání brouků

Charakter postavy

Benjiro je komplikovaná osoba. Protože má dvě osobnosti. Tedy spíše má dvě chování. Začneme s tím méně častějším chováním. Je to chování když už má nějaké promile v krvi. Chová se jako každy opilec, nevyzpytatelně, ale to už musí být opravdu opilý. Taky mluví jako Yoda.
No jaký je Tatara, když není zrovna v baru a nasává. Takže je to především veselý a optimistický člověk. Je pro každou špatnost. Je přátelský a ukecaný, ale přesto si drží úzký kroužek přátel. Jeho způsob komunikace je velmi zajímavé, protože tanec broučku málo kdo chápe. Tedy jak kdy, někdy ho to nebaví a mluví normalně. V prostředí, kde se necítí moc dobře, moc nemluví, ignoruje okolí a nejradši by vypadal pryč. Velice rád projevuje náklonnost krásným ženám, bohužel to není naopak, protože je z klanu Aburame, broučci dokážou odehnat nejednu krasavici. Má velkou láska k penězům. Peníze potřebuje, protože je to občasný kuřák a k alkoholismu to taky nemá zrovna daleko.

Přiběh

Píše se den 23.7, v kde v mistní nemocnici se narodil další člen už tak dosti početného klanu Aburame. Byl to chlapec, jeho křik se rozléhal po celé porodnici. Jeho křik byl známkou, že dítě je v pořádku. Doktoři byli uklidnění. Jednu část svého života zvládl, od teď musel žít sám. Sice ze začátku s pomoci matky, ale postupem času se bude osamostatňovat. To teď ale přeskakujeme příběh chlapce z klanu Aburame. Divíte se, proč jsem zatím nezmínil jeho jméno? Odpověď je jednoduchá, protože ještě nebyl pojmenovaný. Novorozeně se narodilo dříve než mělo. Takže rodiče nestihli vymyslet jméno. Smutné, ale co už.
Dítě jenž se pravě dostalo ven z matčino lůně. Bylo uložené na matčinou hruď. Ve výrazu rodičů šlo vidět, že mají velkou radost. Především jeho matka, která už zapomněla, že pravě přes její *cenzura* vytlačila něco o velikosti *cenzura*. Jakmile pupeční šňůra přestávala pomalu, ale jistě dotepávat, byla přestřižená. V ten moment už novorozeně a jeho matku nic nespojovalo pouze city, které byli momentálně jednostranné, a vzájemné dotyky. Po pár hodinách přišel doktor, který se ptal jestli už ví jméno. Rodiče mu jméno řekli, chlapec se bude jmenovat Benjiro. Doktor se zarazil a začervenal, protože chlapec byl pojmenován po něm. Benjiro byl společně s jeho matkou v nemocnici několik dní. Zkoumal se jeho zdravotní stav, jestli je vše v pořádku. Během prvních dní si získal imunitu, která mu byla předaná od matky.
Po pár dnech se Benjiro dostal z nemocnice do sídla klanu, kde byl podroben radostnými pohledy. Není co říct o tomhle období. Ve směs se opakoval. Spál 20 až 21 hodin denně a přitom se ještě budil, aby vykoval své fyziologické potřeby. Do jednoho roku se naučil uchopit předměty ve své blízkosti ,sledovat dění ve svém okolí docela volně, sahat po věcech, zvedat hlavičku, převalovat se z jedné strany na druhou, vzpřímit hlavičku atd. Byl to největší rozsah, kdy mohl ve svém životě prožít. Už přestával být závislí na mateřském mléku a začal jíst "normální" jídla. Od prvního roku se začal více mobilizovat. Jeho osobnost se rozvijí, začíná i komunikovat. Prostě děla to co obyčejné batolata. Ničím se nelišil.
Přišel čas, již byl starý natolik, že mohl se začít vzdělávat o tajných technikách svého klanu. Pro Benjira to znamenalo se prvně naučit Kikaichū no Jutsu . Přesný název u Tatara by mělo být Rinkaichū no jutsu. Tatara se narodil rodičům, kteří pravě byli schopní ovládat speciální druh brouku, kteří se nazývali Rinkaichū. I Beniro mohl ovládat tento druh, díky své matce, která mu předala protilátky přes mateřské mléko. Díky tomu brouci nenapadají tělo uživatelé. Pokud ty to protilátky osoba nemá, brouci začínají požírat živou tkáň. Benirovi jinak nepřišlo divné, že by měl mít na sobě brouky i když byli mikroskopičtí. Bohužel pro Benjira to znamenalo žádný kontakt, žádný dotyk či objetí od jiných lidi než od rodičů. V té době to ještě nic nebylo, ve starším věku už to tak nemusí být.
Dříve než mohl být vypuštěn do světa, musel projevit zdatnost v ovládaní brouků. Bez tohoto nešlo, protože by mohl být nebezpečný pro své okolí. Musel se naučit s němá zacházet, musel si uvědomit co všeho jsou schopní. Bez těchto znalosti mohl zabit nespočet nevinných. Dokud tohle se nenaučil nemohl pokračovat ve své cestě dál. Nebylo to nic jednoduchého pro Benjira, ale za nějaký ten měsíc to dokázal. Byla to další část jeho života, kterou měl za sebou. Teď když mohl být vypuštěn do světa, se mu možnosti otevřeli. Začal poznávat nové věci, které doposud neznal. Mohl se naučit spoustu nového a také poznat nové kamarády, kterým by nevadilo jaký je.
Uběhl již nějaký ten rok a Benjiro začínal se učit používat i "normální" brouky,kikaichū . Nic lehkého, jedny brouky už na sobě měl, ovšem ty nové se musel znovu naučit, aby přežili. Nepotýkal se s problémy, že by si brouci navzájem vyhlásili válku. Brouci se každý živil něčím jiným, takže si nekonkurovali, ale nový přírůstek se živí chakrou. Musel se naučit je udržovat tak, aby nevycucli z něho jeho chakru. Trvalo mu to déle než čekal. Za těch pár let se stálo i mnoho události.  Jedná z nich byla smrt rodičů z toho se Benjiro psychický sesypal, což vedlo k jeho nové cestě. Byla to cesta potulného. Začátek jeho cesty byla velice těžká, zvlášť když se musíš živit sám a nejsi na někom závislý. Někdo by řekl, že nemohl mít šanci, ale bohové štěstěny mu dali šanci pokračovat na cestě poznání temné strany tohohle světa. Potloukal se tímhle světem, poznal mnoho věcí, které by se v v domácím městečku nejspíš nikdy nedozvěděl. Způsob obživy byl takový jaký v dnešním světě normální. Chodil od města k městu, od vesnice k vesnici, pomáhal se vším možným. Občas zašel do "podsvětí" na nějaký ten turnaj v boji, aby si přivydělal. Cestoval tak moc, že se objevil zde v zemi známe Shimo. Nové prostředí mu prospívalo, tedy do doby než se tu začalo odehrávat něco na styl hry o trůny. Intriky,lstí a tak dále. Benjiro o tom nevědl, a kdyby věděl, tak mu je to stejně jedno. Žije stylem, že teď je mu taky jedno. Ví, že může umřít kdykoliv, ale klan Kana platí dobře a má i ubytovaní. To ovšem nevyužívá, má radši volnou přírodu, kde přežívá. Komunikuje pouze přes brouky, protože mu to poskytuje možnost nebýt spojen s klanem Kanou a tudíž má větší důvěřivost s prostým lidem, který třeba nesympatizuje s Reinou. A když už musí navštívit klan osobně, tak prostě sundá oblek a je z něho "nový" člověk.

Vzhled

Vysoký mladík s optimální vahou. Problém s jeho vzhledem je, že většinou chodí ve skafandru a přes něj má červený plášť s černým mrakem. Pokud budete mít štěstí, uvidíte aspoň jeho obličej. Má rudé vlasy a hnědé oči. Tělo má vypracované, ale hold nikdy ho neuvidíte a když už jo, tak bude celé zbarvené do fialová, díky svým broučkům.

Schopnosti

Jeho největší um je, že dokáže ovládat
Rinkaicū, které jsou velice nebezpečné pro ostatní lidi, kteří nemají protilátky. Tuhle vlastnost zkombinoval s taijutsu především s rychlosti, jen málo lidí se našlo rychlejší než on sám, v síle již není tak zdatný, rozhodně neumí lamat skaly a házet šutry, spíše takový průměrný, možná lehce nadprůměrný. Dokázal se na naučit používat Kikaichū a to jen z důvodu, že Rinkaicū může být pouzena těle uživatele. Kikaichū využívá, když soupeř zjistí co umí, nebo jen se nechce přiblížit. Využívá jejich potenciál k stopovaní, což nás přivádí k tomu, že Benjiro dokáže stopovat i bez nich. Má velké znalosti v ninjutsu, ale ty se uplatňují na brouky, zacházení s chakrou pro Kikaichū a poté nějaké teoretické znalosti ohledně ninjutsu.  Mezi další schopnosti na které je pyšný je přežívání v divočině a špionáž. U přežívání není co vysvětlovat, prostě založit oheň, ulovit zvěř a podobně. U špionáže je to už horší, přeci jen jeho oblek s maskou nebudí zrovna nejlepší pocity, ale když tvrdíte, že trpíte alergii na slunce a potom využijete
Rinkaicū na zbravení kůže, tak vám to i prostý lid uvěří, hůř jsou na tom shinobi, kteří jsou už přírody nedůvěřivý.

Vybavení

Rinkaicū
Kikaichū
Tanto
Speciální oblek s maskou, který má několik funkcí. Chrání ho před nevlivným počasím( déšť, horko,sníh atd), chrání okolí před ním samotným, a lepší podmínky pro rozmnožování Kikaichū. Má ještě malý vak, kde jsou tihle broučci jsou schování. Také má plášť, ale ten je pro okrasu. Brašničky s kunaie, shurikeny, vybušené lístky.

Techniky

S
Kodoku no Jutsu
A
Hijutsu: Mushidama
Hijutsu: Mushimayu
Fūnyū no Jutsu
B
Dokujin no Jutsu
Mushi Jamingu no Jutsu
Bōsui no Jin
Kekkai Hōjin
C
Hijutsu: Mushitatsumaki
Mushi Bunshin no Jutsu
Suirō no Jutsu
D
Hijutsu: Mushiyose
Shunshin no Jutsu
Assassination Technique¨
Human Cocoon Technique
Kaifū no Jutsu
E

Všechny

Pasive
Kikaichū no Jutsu(Rinkaicū/Kikaichū)

Body
NIN: 5 | TAI: 4,5 | GEN: 4 | INT: 4 | STRENGTH: 3,5 | SPEED: 4 | STAMINA: 4 | HS: 1


Naposledy upravil Benjiro dne Tue Jul 03, 2018 4:40 pm, celkově upraveno 6 krát
avatar
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 30. 05. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Benjiro

Příspěvek pro Benjiro za Thu Jun 28, 2018 12:52 pm

Done
avatar
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 30. 05. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Benjiro

Příspěvek pro Reizo Kaneki za Thu Jun 28, 2018 4:07 pm

Ahoj,

je vidět, že to je splácané na rychlo, ale to by samo o sobě tak nevadilo. Nicméně je tu pár potřebných změn k provedení...

1) Potulný/nukenin byl odjakživa tohoto Naruto fora a jeho předchůdců post, který se téměř neuděloval. Připadl omezenému počtu lidí a to zejména těm, kteří buď zastávali úlohu v příběhu nebo se o to nějakým způsobem zasloužili (velice kvalitní životopis, jejich "tuláctví" mělo zajímavý smysl nebo jejich postava směřovala k jasnému cíli). I nadále v této tradici chceme pokračovat z více důvodů...

Přesto ale dostaneš na vybranou mezi kompromisem nebo jinou volbou. Můžeš být B-rank potulný, nebo A-rank na straně Kana.

2) Prosím o přepsání matčiny radosti a úlevy po porodu, i když jsem se tomu zprvu zasmál. xD

3) Zbytek je fajn, ale do půlky životopisu se dozvídáme víceméně pouze, jak žije novorozeně a nemá to k tvé postavě zrovna vypovídající informace. Kvůli této maličkosti by bylo dobré se alespoň víc rozepsat do kolonky "Schopnosti", ať svou postavu trošku tímto způsobem přiblížíš.

______________________________________________________________________________________

Techniky:


Vybavení:
Wakizashi (ostří 60 cm), na levém zápěstí přístroj na senbony (Shizune*), shurikeny, výbušné lístky, koženou taštičku s lékařskými pomůckami spolu se základním setem jedů a protijedů
avatar
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 152
Join date : 14. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Benjiro

Příspěvek pro Benjiro za Thu Jun 28, 2018 5:15 pm

Snad je to teď lepší Very Happy
avatar
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 30. 05. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Benjiro

Příspěvek pro Reizo Kaneki za Fri Jun 29, 2018 10:31 am

V pořádku : )

Začátek hraní tedy libovolně, bez dlouhé prodlevy se s postavou vydej naverbovat pod klan Kana (případně se domluv s Reinou, že už u ní třeba nějakou funkci zastáváš).

POVOLENO

______________________________________________________________________________________

Techniky:


Vybavení:
Wakizashi (ostří 60 cm), na levém zápěstí přístroj na senbony (Shizune*), shurikeny, výbušné lístky, koženou taštičku s lékařskými pomůckami spolu se základním setem jedů a protijedů
avatar
Reizo Kaneki
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 152
Join date : 14. 07. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Benjiro

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru