Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána

+11
Benjiro
Mikoto Hyūga
Ren Kouen
Shigure
Tori
Rika
Reina Kana
Tsukahara Bokuden
Megumi
Milli
Hashiru Senju
15 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Hlavní brána Empty Hlavní brána

Příspěvek pro Hashiru Senju Wed Jun 27, 2018 2:05 pm

Hlavní brána Hiroshima-Castle-Gate-768x512

Brána do samotného města. Je přísně střežena, na cimbuří jsou umístěni lukostřelci a bez povolení nikdo nesmí vstoupit.
Hashiru Senju
Hashiru Senju
Tsukikage (S-rank)*HA
Tsukikage (S-rank)*HA

Poèet pøíspìvkù : 573
Join date : 25. 04. 16
Age : 30
Location : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Milli Thu Jun 28, 2018 9:17 pm

Když jsem vyšla z lesa docourala jsem se až před bránu města. "Tak.." Zastavila jsem se a pokynula dramaticky rukou k bráně. "..jsme tady. A neohryzaný." Před bránou mi došlo, že já jsem musela prvně ukazovat povolení když jsem chtěla vstupit. A já ho měla..sice nebylo moje, protože jsem žádný obchodník nebyla ale kdo to pozná hm? Přejela jsem očima stráže a s jedním se střetla pohledem. Mávla jsem na toho chudáka a otočila se zpět k mému doprovodu. "No tak..třeba se někdy potkáme. A dovol mi vyjádřit ještě jednou mé díky za jídlo." Rozpřáhla jsem ruce a objala ho. Pořádně jsem se na něj přitiskla a bradou se opřela o jeho rameno. Jednou rukou jsem ho poplácala po zádech zatímco druhá zkušeně a bez problému čapla měšec. Když to člověk nějakou dobu tak to jde samo. A já v tom byla sakra dobrá. "Díky..pokud budeš mít problém se vstupem tak řekni tomu zrzkovi, že mu to tehdy na ulici slušelo." Odtáhla jsem se a spojila ruce za zády i s jeho měšcem. "Věř mi...nebude si myslet, že ho balíš." Zářivě jsem se usmála, otočila jsem se na patě a během pohybu jsem pro změnu ruce plynule spojila před sebou aby na ně neviděl.
Než jsem došla k zrzkovi minula mě dvojice, která akorát odcházela z města a o něčem se dohadovala. Na okamžik jsem se zastavila, protože jsem zaslechla útržek rozhovoru. "Kana? Reina Kana?..Oh Ren..nebo to byl Dom? Tak tady jsem!" Plácla jsme se do čela a došla k zrzkovi. "To jsem já. Váš obchodník pane..nebo snad mám říct paní?" Ušklíbla jsem se na něj a bez problému prošla dál. Měla jsem prostě jednou štěstí a nááhodou jsem viděla tohoto mladíka jak se o půlnoci prochází po ulici v ženských šatech. Za bránou jsem rozpojila ruce protože to bylo už fuk a pohodila si měšcem v ruce. No to jsem si to uvědomila brzy teda. Musela jsem být fakt neustále namol..

-přesun?-
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Megumi Fri Jun 29, 2018 7:46 pm

Tento krát som za ňou kráčal ja. S rukami prekríženými na hrudi, som sa zastavil až kúsok od brány kde.. no neprijímali každého. Videl som mnoho potulných, ktorý sa snažili dohadovať so strážnikmi, pokojne aj na cene. Podplatiť strážnika na vstup dovnútra, to by pravdepodobne šlo. Síce som nevedel, či mám dosť peňazí, ale neveril som na reči o nejakej extra hrdosti. Časy boli zlé a extra ryo sa mohlo zísť každému. 
"Hmm?" Spýtal som sa trocha nepríjemne Sayi, ktorá začala hovoriť niečo o nejakom poďakovaní za jedlo. 
"Tu?" Spýtal som sa trocha podivne. Takmer som si začal rozopínať opasok na nohaviciach. Nerobil som nič. Objatie som jej nevenoval a skôr som sa bránil nutkaniu ju od seba veľmi nepríjemne odtiahnuť. Nemal som rad takýto fyzický kontakt.. bolo to nebezpečné, hlavne pre mňa.
"Ah.. ahoj, snáď sa ešte niekedy uvidíme Saya. Davaj na seba pozor!" Zamával som jej už tak zdiaľky.. keď v tom.. si pohadzovala mešec. Prišlo mi to srandovné, mal som úplne rovnaké. So znakom zeme ohňa, hnedý.. Ruka mi zašla k môjmu opasku a ja som v moemnte zbledol.
"Ty suka.." Precedil som pomedzi zuby, na čo som sa rozbehol za ňou.
"Hej stoj ! Kradnúť ťa to ťa je však počkaj! Natrem ti na holú uprostred ulíc pred všetkými!" Začal som nadávať, na čo sa predo mňa postavili strážnici. 
"Bez povolenia...." Ani to nedopovedali, na čo sa moje oči na malý zlomok sekundy zlovestne zaleskly.  Zažiarili rudou farbou a tri tomoe sa roztočili po svojej osy, okolo taktiež čiernej zorničky. 
"Ah.. mali ste povedať, že máte povolenie pane, nech sa páči..." Odstúpili mi z cesty, na čo som sharingan deaktivoval pred tým, než by niekto začal byť extra zvedavý. Rozbehol som sa za tou lasicou! Ja jej dám.. okrádať ma.


(Presun)
Megumi
Megumi
Doshi (A-rank)

Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 26. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Tsukahara Bokuden Mon Jul 02, 2018 8:07 pm

Dorazil som v podstate tryskom až k bráne, kde som koňa zastavil a sám som z neho zoskočil. Hneď ku mne podišlo niekoľko mojich kolegov, ktorý ma už poznali. Postarali sa o koňa a ja som sa obrátil na jedného z nich. 
"Viete kde nájdem Damiyo-sama? Našiel som skupinu Kapitána Magashiho. Všetci do jedného mŕtvy v lesoch, asi päť desať kilometrov pri západnej ceste." Prehovoril som, keď sa ma spýtali, či to spravila Kotomi-hime, len som kývol hlavou.  "Neviem.. ale nevyzerá to tak. Potrebujem podať hlásenie." S týmito slovami som sa vydal do mesta. 
/presun/
Tsukahara Bokuden
Tsukahara Bokuden
Samurai (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 03, 2018 3:24 pm

Spěšně jsem přešla ve své staré uniformě k bráně. Rika tu musela být co nevidět a já čekala na zbytek jednotky. Bylo mi úplně jedno, že město je rozdělené na dva podporovatele Yamada a Kana a mě tím pádem z té druhé strany hrozilo nebezpečí, ale čert to vem. Jestli tam venku je nějaký masochysta, může přijít i do města a co bych to byla za Daymio, kdybych neochránila vlastní město?
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Tsukahara Bokuden Tue Jul 03, 2018 4:02 pm

Prišiel som aj s ostatnými samuraimi v podstate v jednom šiku. Tento krát sme nejazdili na koňoch. Neoplatilo sa to. Daimyo tak či tak pôjde po vlastných a mi sme boli schopný a ochotný ju po vlastných tiež nasledovať. Sám som na sebe nemal brnenie, keďže som ho zatiaľ nebol hodný. No moji spolubojovníci boli všetko vysoko postavený samuraiovia, v podstate veľmi schopný. Len hlupák by sa im postavil do cesty. Sám som nehovoril nič, vśetk osom nechával na veliteľovi a na Daimyo. Len som tam stál v rade a čakal som, kedy vyrazíme.
Tsukahara Bokuden
Tsukahara Bokuden
Samurai (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Rika Tue Jul 03, 2018 6:03 pm

Objevila jsem se jako poslední, ač jsem doufala, že takové zpoždění nemám. Zatímco moje oblečení se neměnilo, jenom k němu přibil černý plášť s kapucou, vybavila jsem se větším množstvím jednak obvazového a celkově lékařského vybavení, ale také jsem přidala nějaké chakrové pilulky, balíčky lentilek, tic ťaků a další potřebné placebo pilulky, no a samozřejmě přihodila i pár těch zbraní potřených jedem. Leč jsem byla medik a ctila zlaté dobré pravidlo nelézt, kam nemusím, neznamenalo to, že bych tam jenom dělala podržtašku. Na rozdíl od všech těch samurajů s protáhlými obličeji a Reiny s výrazem kyselého citrónu, jsem se já široce usmívala.
"Pěkná uniforma, to je skoro jako za starých časů." prohodila jsem směrem k blondýnce a nasadila si kapucu. Jak se zdálo, mě byla politika ukradená, prozatím jsem jí ani moc hluboce neřešila. To ale neznamenalo, že jsem neměla oči a uši nastražené a připravené zjistit co nejvíc možných informací. Přece jen ačkoliv jsem se mohla zdát vším možným, byla jsem věrná jen jednomu člověku a byla ochotná se vzdát svého osobního komfortu, abych jej ochránila. Natáhla jsem k Reině ruku a podala jí růžové lízátko. Nic jsem neřekla, jen jsem si s úsměvem to samé strčila do pusy. Něco jako gesto podpory? Možná a možná jen vím, že má ráda sladké. Podívala jsem se na tu hrozivě vypadající skupinku a jen založila ruce do širokých kapes plných ampulek. Jak se zdálo, chudák Milli dělá pejska a těch pár schopnějších zadků je tady. Zajímavé. Jestli je tam venku skutečně nějaký masochista, začínala jsem se těšit. Byla jsem připravená na pořádnou show.  
Rika
Rika
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 03, 2018 7:43 pm

Otráveně jsem se dívala na Riku, jak si to kráčí nadšeně. 
"Děkuju, to je ona, jinou mi nikdo nikdy nenechal ušít a já jsem na tuhle zvyklá." odsekla jsem jí a založila si ruce na prsou. Potom mi podala lízátko. Dobře tím si to vylepšila. 
"Počkáme ještě ne Rukiho je na cestě." pronesla jsem a podívala se tam za bránu. Nelíbilo se mi to, ale jdu si s želízkama pro toho, kdo to udělal.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Milli Tue Jul 03, 2018 8:47 pm

Ještě že se ta jejich skupinka vlekla jako smrad a nikam se zatím nedovlekla. K jejich hloučku přiklusal jeden ze samuraiů, který hlídkoval v ulicích a schytal tenhle úkol. Hrát si na pošťáka. "Má paní." Uklonil se před Reinou jak se patří a podal jí můj svitek. Teda cár svitku. Celej jsem posílat nechtěla. Byly drahý.
Pro Reinu:
Milli
Milli
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 07. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 04, 2018 9:36 am

Převzala jsem svitek od samuraje. Výborně. Přečetla jsem si ho. 
Skvěle, tady někdo nechce, abych odešla. Ruki za námi dorazí, nechala jsem mu u brány instrukce, kde budeme. 
Naštvaně zmuchlám vzkaz od Mili a vyhodím ho a vykročím směrem z města. 
"Odcházíme. Já tu malou potvoru dostanu." 

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Tsukahara Bokuden Wed Jul 04, 2018 11:36 am

Úprimne.. teraz sa na mňa pozrieť, pravdepodobne by jeden mohol zaznamenať dosť desivý a tvrdý pohľad, ktorým som obdarovával náš ne-samuraiský doprovod. Reinu som ešte vystáť musel. Bola mojim Daimyo. Ale tá bielovlasá kunoichi...
Odvrátil som pohľad do strany a zaťal som pravú päsť, ktorou mi trocha cukalo. Môj kapitán sa na mňa pozrel s otázkou v očiach, no keď si ma bližšie prezrel, možno sa v tých jeho odrazilo pochopenie. Vadilo mi, že musím plniť misiu pre Daimyo s cudzincom. Potľapkal ma po ramene a nakoniec som sa spolu s ostatnými vybral smerom za Daimyo, ktorá nás viedla.
(presun)
Tsukahara Bokuden
Tsukahara Bokuden
Samurai (B-rank)

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 10, 2018 1:20 pm

Cesta zpět byla v tichosti. Kdybych totiž promluvila, tak bych musela vyhladit půlku světa. Ano tak naštvaná jsem byla. To bylo neuvěřitelné, co se stalo. Tak já si beru elitní samuraje na misi zneškodnit to zvíře, co požírá lidi a oni nejen, že překazí jediný možný plán, jak ho zastavit a donutí ho zdrhnout, ale ještě se schovají a nechají mě trčet uprostřed samotnou s nepřítelem. Hrdinové. No to jsem ještě vážně nezažila. Kdyby byla mise úspěšná, tak by mě ani neštvalo, že jsem všude odřená s modřinami. Ale teď, když ta mise nebyla úspěšná tak mě to štvalo o to víc. A měla jsem chuť si dát něco ostrýho an nervy. Zcela bezohledně jsem na nikoho nečekala. Nezasloužili si to. Nemohla jsem se dočkat až budu v sídle. A na výcvik samurajů si dohlídnu sama. 

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Rika Wed Jul 11, 2018 9:02 am

Vrátila jsem se o hodný kus za původní skupinkou, na rozdíl od Reiny s úsměvem a milými pozdravy na každého člověka, kterého jsem potkala. Mnou prostě neprocházely ty pocity, co mívají normální lidé. Už jsem dokonce zapomněla i na tu obětovanou mrtvolu. Zůstala v tom lese, nebo jí vzal někdo s sebou?
Bokudena jsem měla samozřejmě v hledáčku, ale o jeho rozhodnutí jsem prozatím nevěděla, neboť nebyl aktivní a mě se nechtělo čekat. Reině ale dozajista zprávu donesu. Někdy.
Takhle jsem jen se zamáváním prošla a vydala se směrem k Reinině luxusnímu bejváku.
(Přesun)
Rika
Rika
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 28. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Tori Sun Jul 15, 2018 3:39 pm

Přišla jsem k bráně a rovnou zamířila ke střážím "Zdravíčko, jdu za prací. Slyšela jsem, že jsou tu hlídky nic moc." Zazubila jsem se na něj a zamrkala jako andílek. "Jdu nabídnout své služby." Strážného se moje prohlášení o hlídkách dotklo ale asi mu došlo, že je to pravda, protože mě pustil dovnitř. Což teda mimo jiné dokázalo, že jsou fakt na nic. "Díky" Poděkovala jsem jako slušná dáma a pokračovala ve své cestě dál.

-přesun-
____
16.7.18 19:33
Prošla jsem branou a cestou si krabičku s penízky schovala do menšího pytlíčku. Takže tohle by bylo hotové. Provedla jsem kontrolu, jestli je znak města na svém místě a zmizela pryč.
-přesun-
Tori
Tori
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 12. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Shigure Thu Jul 19, 2018 9:46 pm

Cez bránu som sa dostala pomerne bez problémov. Doslova som zapadla s davom. Niekto bez zbraní, kto vyzerá v podstate ako turista. Možno za to mohol aj fakt, že som sa veľmi dobre zabávala v spoločnosti jedného z mnoho obchodníkov, ktorý do hlavného mesta chodili dennodenne, rovnako ako z neho aj vychádzali. Stretla som ho v tom minulom a keďže som sama tak úplne nevedela cestu, bol tak ochotný a zobral ma pod svoje krídla. Tie som ale mala v pláne opustiť kúsok za bránou keďže no.. buďme úprimný. Mala som lepšie veci na pláne, než byť očumovaná starým páprdom.
(presun -do mesta)
Shigure
Shigure
D-rank

Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 25, 2018 9:08 am

Musím říci, že jsem najednou byla nadšená a zvedla se mi nálada. Zase na misi, snad to neskončí jako minule, to by mě šlak trefil už, doufala jsem, že tentokrát přijdu s nějakými informace kde ta malá holka je. U brány jsem vyřídila nějaké věci předala rozkazy a čekala na ty dva.
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Ren Kouen Wed Jul 25, 2018 9:17 am

Dorazil jsem hned za Reinou. Nijak jsem se neflákal a tak jakmile se otočila tak jsem tam stál já, div mě nepraštila hlavou do nosu když se otáčela. Nepočítal jsem, že zrovna v tu chvíli zastaví. Ještě by se tu stala nějaká nehoda a stráže by mě zatkli za ublížení na zdraví představitelce klanu. Znělo to trochu i vtipně, ale pro mě i trochu nebezpečně. " To bude zajímavá mise. Schválně za jak dlouho se sem zase vrátíme "
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Wed Jul 25, 2018 5:02 pm

Dorazila som hneď za nimi. Všimla som si v tvári Reiny, že je o čosi spokojnejšia, uvoľnenejšia, preto sa mi pery roztiahli do nepatrného úsmevu. Rada som sa zdržiavala v spoločnosti s dobrou náladou, hoc málokedy som niečo povedala. Nevedela som síce, čo za misiu sa jedná, ale typovala som, že nám Reina niečo povie alebo si to nechá ako prekvapenie. Stiahla som si kapucňu na hlavu, čím som pred svetom skryla svoje oči a jediný poznávací znak môjho klanu, ktorý som nemohla odstrániť.
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 25, 2018 7:06 pm

"Tak .... mise je jednoduchá. Jdeme na návštěvu do hostince. Vzhledem k tomu, že můj obličej je všude, já budu mít kápy. Jde o to zjistit od hostinského či jiných lidí informace o princezně Kotomi. Chovat se nenápadně, nevykat mi, tykat. Nikdo nesmí mít podezření, že jsem to já. Chovejte se nenápadně a zcela spontáně." Kývnu ba oba. Dám si kápy na hlavu a ukážu směr Hostinec u Zlatého oka.

(Presun)
Reina Kana
Reina Kana
S-rank (vůdce klanu)

Poèet pøíspìvkù : 185
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Ren Kouen Wed Jul 25, 2018 9:23 pm

" Tykat ti? To bude hračka. Budu ti říkat ..... ehm.... co třeba ..... Letty? " Nebyl jsem zas nějaký mistr ve vymýšlení jmen, ale snad to nikdo neprokoukne. Byl čas vyrazit a nic nás momentálně nedrželo, jen doufám, jestli si vůbec ještě pamatuju cestu do toho hostince. Jednou jsem tam snad i byl ubytovanej na noc. Vím, že tam maj pokoje, ten můj byl sice takový menší, ale dalo se tam vyspat na noc. Snad bude hostinskej výřečnej, abychom to měli rychle hotové. Ne že bych se chtěl téhle mise zbavit, ale ušetří to čas. Odešel jsem se svými kolegyněmi k hostinci.

/přesun
Ren Kouen
Ren Kouen
B-rank

Poèet pøíspìvkù : 95
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Mikoto Hyūga Thu Jul 26, 2018 5:20 am

Princezná Kotomi? Kto to vôbec bol? Nemala som prehľad o tunajšej situácii, počula som niečo málo, ale to nestačilo, aby som vedela, kto Kotomi má naozaj byť. Nepýtala som sa však nič. Správať sa nenápadne, zistiť informácie, tykať Reine - čo bol pre mňa najťažší krok. Povzdychla som si. Tento deň bude rozhodne ešte zaujímavý. Oči skryť...asi neskryjem, to však nič nemení na tom, že som mohla byť potulný Shinobi, čo som skutočne aj bola. Do tohto mesta som prišla len dnes. Vykročila som za nimi. Ich vzájomné podpichovanie sa, alebo teda aspoň zo strany tohto pána, ktorého mi ešte nik nepredstavil, mi vyčarovalo jemný úsmev na perách.

-PRESUN-
Mikoto Hyūga
Mikoto Hyūga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 157
Join date : 16. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Benjiro Sat Aug 04, 2018 5:36 pm

Po cestě se jsem se převlekl do "normálního". Měl jsem radši svůj neopren obleček ve kterém jsem cítil prostě
lepé. Šli jsme pomalu, aby si moje kolegyně něco nepřivodila. Přemýšlel jsem, co tam vlastně u Reiny řeknu. Nejspíše jen o práci, uvidíme.
Zastavili jsme se několik metru, před hlavní bránou. Pohledl jsem na ní. "Nijak na sebe ve městě nebudeme na sebe upozorňovat. Před Reinou mě oslovuj Moru a neprozrazuj svoje schopnosti" pověděl jsem dostatečně nahlas, aby mě slyšela jenom ona. Možná jsem byl paranoidní, ale opravdu jsem nechtěl v budoucnu stát proti někomu, kdo bude vědět moje tajemství.
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Goemon Sat Aug 04, 2018 6:10 pm

Benjiro sa mi pozdával omnoho viac, keď sa prechádzal medzi ľuďmi vo svojej normálnej podobe. Videla som na ňom, že z nej však z nejakého dôvodu nadšený nie je. Asi patril naozaj k tým ľuďom, ktorý sa proste cítili ohrozený, ak neboli zabalený do no.. všetkého čo mohli. Prechádzlai sme bránou a ja som sa len s údivom pozerala po okolí. Takmer som jeho slová nevnímala. Toľko ľudí na jednom mieste som už naozaj dlho nevidela a .. to to bola len brána!
"Hai hai Moru-senpai.. ani neceknem." Povedala som hlasom, ktorý naznačoval, že som sa ani moc nesústredila na to, čo hovorím. No nakoniec som sa na neho spýtavo pozrela.
"Chmm.. nevyzerá to tak, že by si si svojim zamestnávateľom.. bol tak istý.. to je tak hrozná?" Spýtala som sa jej podivne. Úprimne som netušila, či budem schopná pred ňou nejak tajiť moje schopnosti. Nebola som dobrá klamárka, vlastne som to vôbec nevidela .. a no.. moje schopnosti boli v dosť grandióznom štýle.
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Benjiro Sat Aug 04, 2018 6:36 pm

"Hodná holka" pověděl jsem a pousmál jsem se. Kdyby to bylo zvířátko, tak bych jí poplácal po hlavičce.
"Nikdy nevíš na které straně se ocitneš " odpověděl jsem jí. Hrozná či nikoliv, své tajemství a techniky jsem si hodlal vzít do hrobu. "Dobrá či zlá, dokud platí a nechce mě zabít, jsme v pohodě" dodal jsem. Pomalu jsem se rozešel směrem k sídlu Kana. Všiml jsem si, že poblíž brány se nějak až moc kouří, ale nevypadalo, že to někdo řeší.

//přesun
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Goemon Sat Aug 04, 2018 6:45 pm

Možno by som sa mala rozotmilo zasmiať a uculiť sa pri jeho pochvale no, len som sa na neho znova trocha odtažito pozrela. Tak nejak som vytušila jeho myšlienky. 
Ten ma má za prívesný vozík.. Uchechtla som sa. Dokonca nahlas, aj keď tie slová boli len v mojej hlave. 
"Ahm, vyzerá to tak.. že si naozaj ľudia na tie peniaze potrpia." Kráčala som vedľa neho. Sama som tomu nechápala. Peniaze pre mňa neboli moc dobrá motivácia.
/presun
Goemon
Goemon
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 118
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru