techniky shotonu Reina

Goto down

techniky shotonu Reina

Příspěvek pro Reina Kana za Tue Jun 26, 2018 8:36 am

Technika:
název:Kuchiose no jutus kessho no goremu
v češtině: Přivolání: Krystalický golem

Tato technika potřebuje jako každé jiné přivolání krev uživatele. Nashromážděná chakra dá do kupy červený krystal a krystal s jehlanovou strukturou a chakra tyto nerosty pospojí dohromady a vyhladí. Vznikne tak obrovský kus krystalu (který má hlavu, ruce nohy tělo hlavu.). Dosahuje výšky jako bijuu. Uživatel Golema může plně ovládat a směřovat ho směrem, který on sám chce, nemá vlastní mysl a není živý. Přivolat a odvolat se dá kdykoli.  Golem většinou když je vypuštěn tak jen ničí vše co mu přijde do cesty dokud ho uživatel sám neodvolá nebo už není co ničit.

Ovládání: Golema lze řídit v dosahu 250 m silou vůle. Jakmile opustí tuto hranici Golem se stává neovladatelný a podle koncentrace se buď sám rozpadne nebo přestane ničit a jde tím směrem, který byl natočený a nezastavuje se. 

Počet k přivolání: 1 + dva menší  (5 metrů)  malé lze vyvolat i bez velkého. 

Nevýhody: však on si každý něco najde, třeba jeho výška, nevšímavost, pomalé pohyby, tupost a určitě ty tři KG (ranton, yoton, zvuk). Složením jehlanového shotonu, Golem odolává všem elementárním technikám kromě yotonu a zvuku. Zvukové vlny budou narušovat krystaly a ty pak ani chakra neudrží u sebe, vážně ho dokáže poškodit ranton (dokáže oddělit jednotlivé části těla od sebe).

uživatel Golema bude mít zpomalenější  reflexy, protože po psychické stránce ho bude těžké udržovat ho tam, kde má být. Tudíž zasažitelnost uživatele bude velká, pokud bude uživatel na místě, kde je Golem.
Uživatel: Reina Kana, pokud si někdo zažádá o tuto techniku, propůjčí ji. Jinak se jí nelze volně naučit. Nové techniky krystalu: 

D rank 
Název: Crystal armour
Úroveň: D rank
Element: shoton
Zařazení: KG Shoton
Popis: končetiny se obalí krystalem a po zasažené ráně se obrana rozpadá a musí se vyvolat znovu
Nevýhody: technika je na jedno použití, po nárazu ať už třeba při nárazu o meč či v případě obalení ruky pěstí, se obrana rozpadá. 
Výhody: může zachytávat přímý útok, který utlumí náraz, či může při útoku ze strany uživatele navýšit tvrdost tzn. ruka či noha uštědří ránu jako kdyby měli v ruce kámen.
Uživatel: všichni z klanu Kana a se shotonem

 
Název: Crystal senbon
Úroveň: D rank
Element: shoton
Zařazení: KG Shoton
Popis: v rukách uživatele se objeví 10 krystalických jehlic, které pak může vrhat na nepřítele.
Nevýhody: Je to pouze 10 jehlic, tudíž je třeba vyvolat techniku znovu, aby se jich dalo hodit zase dalších 10. Nedají se ovládat vzdušně jako třeba Rokkaku shuriken. 
Výhody: Přímé vrhání či okamžitá pomoc při boji z blízka
Uživatel: všichni z klanu Kana a se shotonem


Název: Crystal flower
Úroveň: D rank
Element: shoton
Zařazení: KG Shoton
Popis: touto  technikou se vytváří krystalická květina, funguje jako bombička, její rozbití, bouchne poupě, které se roztříští v několik střepů a může poranit člověka, který bude metr kolem ní
Nevýhody: je velmi nápadná a tudíž jí může každý najít a zničit.
Výhody: funguje i jako suvenýr, květina navazuje na techniku krystalického bludiště. Toto je základ pro naučení této techniky. 
Uživatel: všichni z klanu Kana a se shotonem
avatar
Reina Kana
Daimyo
Daimyo

Poèet pøíspìvkù : 164
Join date : 06. 11. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: techniky shotonu Reina

Příspěvek pro Kotomi Yamada za Wed Jun 27, 2018 1:13 pm

POVOLENO
avatar
Kotomi Yamada
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 19. 06. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru