Naruto Stories: The Revolution
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kao no hon/Facebook

+5
Aiko
Toshio Toppu
Akemi Shirai
Ayumu Hyuuga
Assasin Senju
9 posters

Goto down

Kao no hon/Facebook Empty Kao no hon/Facebook

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jul 04, 2016 12:57 pm

Kao no hon/Facebook Shocked-naruto-facebook-cover-timeline-banner-for-fb

Zdravím všechny Shinobi z The Revolution! Tento příspěvek slouží jako hlavní stránka Facebooku. Můžete sem psát za své postavy statusy, vkládat fotky, videa apod, stejně jako na populární sociální síti.
Přeji příjemnou zábavu!
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kao no hon/Facebook Empty Re: Kao no hon/Facebook

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jul 04, 2016 12:59 pm

(Very Happy) Povolování životopisů je pěkně vysilující.
Chce to panáka xD
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kao no hon/Facebook Empty Re: Kao no hon/Facebook

Příspěvek pro Ayumu Hyuuga Mon Jul 04, 2016 3:03 pm

To ti verim.
Ayumu Hyuuga
Ayumu Hyuuga
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 200
Join date : 01. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kao no hon/Facebook Empty Re: Kao no hon/Facebook

Příspěvek pro Akemi Shirai Mon Jul 04, 2016 3:59 pm

Čekání měsíc na schválení postavy a její schopnosti jednou osobou stojí velkou dávku trpělivosti, vnitřní klid, meditaci a na konec se to celé posere, bouchnete, běsníte a místo panáka dáte do ruky rovnou celou flašku xDDD. Potom už vám zůstane jediná věc. Klečet u postele, s touto flaškou, v tu chvíli věříte i na Poseidona a modlíte se ke všem řeckým bohům, aby se ten jeden člověk konečně uvolnil a po tom měsíci vám to konečně schválil.

KDYŽ, už ten životopis sepíšete od začátku, po všech domluvách na schopnosti a dalších věcech, když správně provedete své modlitby a další zasvěcení, říznete se do prstu a sepíšete dlouhý sloh svou krví o tom, jak už si přejete hrát, vidíte NEPOVOLENO a nad tímto tučně a caps lockem napsaným textem, jeden velký dlouhý sloh o tom, co je špatně. V tu chvíli máte chuť se na všechno vysrat. ALE! Nevzdáte se. Najedete si na různé stránky s chytrým textem, čapnete do ruky druhou flašku a můžete argumentovat. VE CHVÍLI, kdy jste dopsali své argumenty, se určitě usmějete, ale ve svém nitru věříte, že toto nebude konec. Jenom v to doufáte...A TO JE ŠPATNĚ. Znáte karmu? To je taková ta mrdka, které prostě i s pomocí Ježíše Krista neutečete Smile. Proto v to musíte věřit. KDYŽ, si však řeknete, že tomu věříte, že teď už se to POVOLÍ, vaše naděje jsou zcela na vrcholku a proto pád na zem při dalším napsaném NEPOVOLENO vás naprosto rozseká. Takže teď otázka..."Co by měl člověk dělat, aby se neposral z měsíční práce, na které tvrdě maká a stále nevyhovuje?" Very Happy A to je prosím otázka, kterou využijete i v reálném životě a každý na to má jinou odpověď, o které ve finále ví, že stojí zcela za hovno, protože na tyto věci prostě musíte být flegmatik xD. Nebo nejlépe jiná rasa než lidská.


BTW: Žádný hejt, jen už to beru s humorem xDDDDD
Akemi Shirai
Akemi Shirai
Zástupce Raikage (S rank)
Zástupce Raikage (S rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kao no hon/Facebook Empty Re: Kao no hon/Facebook

Příspěvek pro Toshio Toppu Mon Jul 04, 2016 4:07 pm

Čo tak napísať jednoduchý príbeh? Smile Nič zložité, vyhnúť sa hlavnému príbehu a možno sa zamerať na vlastné okolie. Ja sa tiež neorientujem v hlavnom príbehu úplne a preto som sa tomu v životopise vyhol. A bol by pokoj. Smile
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kao no hon/Facebook Empty Re: Kao no hon/Facebook

Příspěvek pro Akemi Shirai Mon Jul 04, 2016 4:52 pm

Je to moc stereotypní, nezáživné, nudné, nezajímavé, každý už na konec bude vědět, jak to skončí xDD. Nemám ráda tyto příběhy, avšak orientovat se jinam je na tomto foru docela blbost, pravda xDD, ale co už.
Akemi Shirai
Akemi Shirai
Zástupce Raikage (S rank)
Zástupce Raikage (S rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kao no hon/Facebook Empty Re: Kao no hon/Facebook

Příspěvek pro Toshio Toppu Mon Jul 04, 2016 5:03 pm

Lenže tie príbehy málokto číta, až na tých čo sa nudia. Väčšinu dlhý príbeh odradí a maximálne čítajú schopnosti pri boji s protivníkom, takže za príbeh nikto nikoho ešte neodsudzoval Smile
Tak ja osobne napríklad som sa v svojich dvoch príbehoch vyhýbal zmienke o Kagoch, historických udalostiach a politických situáciách. Pretože som sa nechcel zamotať do udalostí, ktoré by mohli byť v rozpore s hocičím. Orientoval som sa na vlastný klan, akadémiu a neznámy svet. A nebol žiaden problém a ja som mal pokoj Smile
Ale tak je to len odporúčanie, ušetríš si veľa veľa nervov a nepríjemností. Predsa len stačí schválenie pri životopise a zábavu si človek užije v postovaní Smile to už je potom jedno aký dlhý je príbeh Smile
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kao no hon/Facebook Empty Re: Kao no hon/Facebook

Příspěvek pro Aiko Tue Jul 05, 2016 5:11 pm

Čo sa hádate, miláčkovia, mám pre vás ideálne riešenie. Nechajte sa obetovať Jashinovi. Twisted Evil
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kao no hon/Facebook Empty Re: Kao no hon/Facebook

Příspěvek pro Akemi Shirai Tue Jul 05, 2016 7:59 pm

Máš pravdu, o tom žádná. Ale myslím, že celej tento způsob je špatně. Hraju už dost dlouho a moc dobře vím, jak životopisy vypadaly před několika lety Very Happy. Když se dívám teď, vidím přesně ty samé životopisy jako kdysi a říkám si..."Kde je sakra změna?" Vždyť všechno má svůj vývoj. Jak grafické styly OC-ček pro Naruta, celkově grafiky obecně, tak i příběhy. Když jsme měli s přáteli forum, životopis byl prioritou. Děj, různé zápletky, závěr atd... To vše jsme hodnotili, protože právě díky životopisu a jeho ději poznáš styl psaní dotyčného hráče. Pokud je kreativní a hru kreativní dokáže udělat, nebo pokud si zkopíruje životopis z doby kamenné, je zaseklej v určité době a žádný postup kupředu neudělal. Myslím, že to je hodně klíčovým, aby jsi poznal kvalitu hráčů, kteří se vyvíjí. Já toto forum beru jako svůj zdroj fantazie, postupu v psaní, gramatiky. Jde to taky vidět. Dlouho jsem nehrála a všímám si, že bez dostatečné dávky psaní, čtení a těchto věcí, se ti nejen zužuje slovní zásoba, ale i tvá gramatika celkově chabne . Nejsem moc typ, co by četl knihy a proto je forum ideálním prostředím pro tyto věci. 

Ale teď otázka..."Jak se mám dále zdokonalovat, když lidi, se kterými hraju, jsou pořád na tom stejném bodu a jsou naprosto zmražení v jisté době s jistými pravidly?" Řeknu to stručně. Nijak se nezdokonalíš. Hrozně mi tato situace tady připomíná situaci doma. Moje máma je prostě zaseklá v době komunistů a dnešní dobu nepřijímá lehce a pořád na dnešní dobu nadává. Tady jsou taky lidi z dob počátků českého forum s tématem Naruta, kteří jsou zvyklí na jistý způsob tvoření životopisů, styl psaní atd...Ale řeknu to co doma. "Pokud se takto sekneš, nikde nepostoupíš vpřed a čím déle na tom jednom místě budeš dřepět, tím víc pro tebe bude těžší se přizpůsobit novým věcem." Opravdu mi to vadí a není to jenom toto. 

Moc dobře vím, jaké to je být v této "sektě" lidi z forka. Většina s nich jsou osoby, kteří mají problém se v realitě nějakým způsobem uchytit a toto jsou jejich zadní vrátka, nedokáží se přizpůsobit realitě a jejich požadavkům, protože realita je pro ně až moc těžká. Toto si ale z nich spousta neuvědomí. Já díky určité osobě z tohoto byla vysekaná. Žiju normální život, mám přátele, rodinu, práci, školu, je to super. I přes nějaký sračky, je to fajn. Forum je pro můj život pouze zpestřením, je to takovej klid. Někdo si jde číst knížku, já si zahraju na forum Very Happy. Jenomže ti, kteří jsou stále zaseklí, forum berou naprosto jinak. Je to velká část jejich života, prohloubena touto komunitou, ve které se jako jediné cítí dobře. Jsou pořád zaseklí a nikam se s touto nedostanou. To, jak to připadá mě, je pouze osobní názor, ale i tak ho prostě řeknu...Pokud se tu objeví někdo, jehož fantazie, styl psaní, styl grafické úpravy dostal nějaký postup, je buď to považován za super hráče, nebo za odpad. Super hráč je to ve chvíli, kdy je s těmato lidma stále v kontaktu, vždy milý a usměvavý, nikdy jim neřekne nic špatného, i přes to, že vnitřně to cítí jinak. Při jejich sebevražedných sklonech je podpoří atd...je prostě skvělej doživotní kamarád. Avšak ve chvíli, kdy tento člověk prošel změnou v životě, řekne svůj názor, co se mu nelíbí, co dělá ten druhej špatně, když má takové deprese, pošle ho do prdele, protože důvody jsou někdy fakt naprosto zbytečný a vlastně mu ukáže ten kus reality, před kterou se schovávají...tento hráč, i kdyby byl spisovatel, grafickej mág, cokoliv, mají na něj prostě spadeno. Je to můj osobní názor, tak jak to cítím já, nikoho tu nejmenuju, berte to fakt obecně řečeno, z vlastních zkušeností s tímto tématem. No...a to se pak projevuje i u těch životopisů. Toto je vlastně taková třetina útržku z toho, jak to tady na forum chodí a jak moc je to spojované s hráči v osobních životech Very Happy

Mana- Osobně postavy s Jashinistickou schopností miluju, takže pokud mi někdy vůbec povolí postavu, moc ráda bych si s dotyčnou Manou zahrála a pokecala Very Happy. Vždycky mě tato schopnost fascinovala, ale hrát jsem s ní nějak kreativně nikdy nedokázala Very Happy Very Happy .
Akemi Shirai
Akemi Shirai
Zástupce Raikage (S rank)
Zástupce Raikage (S rank)

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 03. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kao no hon/Facebook Empty Re: Kao no hon/Facebook

Příspěvek pro Tobiru Senju Wed Jul 06, 2016 2:19 pm

Co se Vám honí hlavou?

Laughing Tobiru má smíšené pocity.

Právě navštívil starou babičku, která šije oblečení pro Kage těsně před smrtí a obdržel od ní plášť, ve kterém vypadá tak popi*i sexy, že když si to před babičkou oblékl, tak se tak vzrušila, že umřela.

#RIPBaa-san #SexyTobiru #Krasaspasísvět #Peace #PopičiBadass


Kao no hon/Facebook 126-69
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Gama Sennin
Gama Sennin

Poèet pøíspìvkù : 117
Join date : 06. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Kao no hon/Facebook Empty Re: Kao no hon/Facebook

Příspěvek pro Tetsu no Akio Wed Jul 06, 2016 2:20 pm

#RIPBaa-san
Tetsu no Akio
Tetsu no Akio
Kazekage
Kazekage

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 15. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kao no hon/Facebook Empty Re: Kao no hon/Facebook

Příspěvek pro Benjiro Wed Jul 06, 2016 7:03 pm

Getsukage se cítí znuděně ve své vlastní kanceláři. Nostalgický vzpomíná na své dětství.
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Kao no hon/Facebook Empty Re: Kao no hon/Facebook

Příspěvek pro Toshio Toppu Wed Jul 06, 2016 8:54 pm

Toshio zaplavil jazero "horúčavou" !!! Yoton FEST začína, všetci sú vítaní!  afro

#RIPJazeroTerumi #JazeroToppu4ever #AllInBlack #ZhorVPekle #YotonBitch  #SpomínameSKatarom
Toshio Toppu
Toshio Toppu
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 04. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kao no hon/Facebook Empty Re: Kao no hon/Facebook

Příspěvek pro Tetsu no Akio Wed Jul 06, 2016 9:05 pm

Posedenie pri "horúcej" pláži, chytanie "bronzu", "obnažené" kočky. Pre všetkých. Vstupné len za jednu pečať pre Toshia.

#RIPJazero#Spomínamebezlásky#Toshiozaprezidenta
Tetsu no Akio
Tetsu no Akio
Kazekage
Kazekage

Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 15. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kao no hon/Facebook Empty Re: Kao no hon/Facebook

Příspěvek pro Aiko Wed Jul 06, 2016 10:50 pm

Aj tak všetky vaše hlavy skončia na mojej stene.

#losdebilos #jashinvasvidi #jashinvasvsetkychneznasa #savethemurlocs2016
Aiko
Aiko
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 02. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kao no hon/Facebook Empty Re: Kao no hon/Facebook

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Jul 18, 2016 9:58 am

Assasin chytil svého prvního pokémona...Je to EKANS!

#PokemonGO #AssasinMaRadHady #EkansRullezz #KrasaSpasiSvet
Assasin Senju
Assasin Senju
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Poèet pøíspìvkù : 1068
Join date : 10. 05. 12
Age : 30
Location : Konoha

https://therevolution.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kao no hon/Facebook Empty Re: Kao no hon/Facebook

Příspěvek pro Shirui Mon Jul 18, 2016 10:45 am

Shirui má už 240 pokemonů.

#PokemonGO #SamejDrowzee #nolife #nerdie
Shirui
Shirui
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 18. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kao no hon/Facebook Empty Re: Kao no hon/Facebook

Příspěvek pro Benjiro Mon Jul 18, 2016 12:40 pm


#PokemonGO #Lickitung #best #song #ever #Misha #Mishovy šílenosti #Metadon #kids #English #noHate
Benjiro
Benjiro
A-rank

Poèet pøíspìvkù : 101
Join date : 30. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Kao no hon/Facebook Empty Re: Kao no hon/Facebook

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru